beyonce

26. 08. 2011 | † 23. 09. 2011 | kód autora: G2E

 BEAUTY & FIT: Voňavá Beyonce - foto

Zdroj: Isifa.com

Heat od Beyonce Knowles se stal nejprodávanějším ´celebritím´ parfémem v Anglii!

Beyonce svou vůní Heat debutovala na kosmetickém poli. Je popisovaná jako směs květinových, ovocných a jemně dřevitých tónů. V Anglii se stala ´best seller´ ze všech vůní, kterým daly jméno slavné celebrity. 

Porazila tak i pánské vůně Davida Beckhama Intimately Yours a Homme, a také novinku od Mariah Carey s názvem Lollipop Bling. V první desítce se ještě objevila vůněSignature od Victorie Beckham.

"Vůně celebrit vždycky zůstanou na top místě přání zákazníků," vysvětluje manažerka Sanjay Vadera. 


Beyonce ještě nedávno přišla s novinkou Heat Rush a prozradila, že "nikdy neodchází z domu, aniž by se navoněla. Je to třešinka na dortu."

"Pro mě je vůně nejdůležitější doplněk," prozradila. "Je to sexy, něco to o ženě vypovídá a vůbec je to jako finále celého snažení, abychom vypadaly nádherně!"


Zpěvačka miluje vůně od malička. "Vzpomínám si, jak jsem zbožňovala, když se mamka chystala ven. Vždycky jsem čekala, až se navoní, odejde z místnosti a ta vůně tam bude pořád cítit. Je to tak okouzlující, ženské a sexy!"

A přidává ještě jednu radu na závěr: "Pro mě žena, která je dokonale oblečená, nalíčená a učesaná, ale nevoní, definitivně zabije celý svůj outfit. Vůně je to správnou třešinkou na dortu!"Podívej se, jak vypadá deset nejprodávanějších ´celebritích´ vůní:


1. Beyonce Knowles - Heat
2. Coleen Rooney - Butterflies
3. David Beckham - Homme
4. Mariah Carey - Lollipop Bling
5. David Beckham - Intimately Yours
6. Kylie Minogue - Pink Sparkle
7. Kylie Minogue - Darling
8. Kate Moss - Lilabelle
9. Britney Spears - Radiance
10. Victoria Beckham - Signature 

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.